Nasz system wykorzystuje pliki cookies.

Programowanie kalkulatorów na strony www


W dzisiejszym świecie cyfrowym coraz częściej korzystamy z różnych automatyzacji. Takie działania zapewniają specjalne algorytmy zliczające. W obecnej dobie komputeryzacji nikt już nie piszę e-mail z prośbą o wycenę standardowych produktów. Na nowoczesnych stronach intenetowych znajdują się moduły z kalkulatorami, gdzie osoba zainteresowana bardzo szybko może dostać wynik czy to ceny, czy wizualizacji produktu.

Kalkulatory na strony internetowe to szczególne ukierunkowanie w naszej firmie. Tworzymy zaawansowane kalkulatory dla właścicieli serwisów www, dzięki którym praca staje się łatwiejsza a administrator może nawet dostawać informacje jakie dane najczęściej wpisuje potencjalny klient, które może użyć do analizy i przyszłego rozwoju firmy.

Poniżej przedstawiamy przykładowe kalkulatory, nad którymi z przyjemnością pracowałem.

Plotbud Zaawansowany formularz pozwalający zamówić ogrodzenie. Algorytm przed wysłaniem informacji o zamówieniu do administratora sprawdza, czy użytkownik wypełnił wszystkie wymagane pola

Zamawianie ogrodzeń i płotów

Formularz do zamawiania ogrodzeń i płotów

Kalkulator na stronie www

Kalkulator produktów plexi

PMMA.pl to kalkulator dla producenta wyrobów z pleksi. Dzięki niemu klient ma możliwość szybkiego wyliczenia ceny poszczególnych elementów. Poza standardowymi informacjami o wysokości i szerokości można tutaj również wybrać metodę cięcia jaka ma być zastosowana. Po wybraniu produktów klient przechodzi do podsumowania oraz ma możliwość zapłaty online. Cały proces zamówienia jest dosyć szybki i po chwili można cieszyć się nowym zamówieniem dla fizmy.

FitShaker.pl jest dosyć ciekawym kalkulatorem, ponieważ poza wyliczaniem ceny końcowej, użytkownik ma możliwość podejrzenia swojego produktu na stronie. Może wizualizować sobie gotowy produkt, porównywać go z innymi odcieniami i wybrać najlepiej odpowiadający dla niego.

Dynamiczny kalkulator internetowy

Kalkulator produktów plexi

Kalkulator na stronie www

Kalkulator zamówień plis okiennych

CentrumPlis jest kolejnym wizualny kalkulatorem, który nie tylko zlicza cenę i pozwala zamówić produkt on-line, ale również pozwala na podgląd graficzny. W trakcie wyboru poszczególnych elementów przez użytkownika ma on możliwość podejrzenia konkretnej kolorystyki plisy jaka go interesuje.

Kontakt do programisty

609 470 150

Napisz do mnie